הופסה, בעיה...

המקום להעלאת שאלות, תהיות ובעיות של הגולשים, הקשורות לאתר ולפורומים. זהו הפורום היחיד בו גם אורחים שאינם רשומים לאתר יכולים לכתוב.

הופסה, בעיה...

הודעהעל ידי כוכב-דוד » 26 אפריל 2013, 17:33

בשעה טובה הגענו לאשכול הראשון שנפתח בדף שני.
וכשפותחים בכותרת - האשכול נפתח הדף הראשון, וכלל לא שמים לב שיש המשך בדף נוסף, ושהיה עדיף ללחוץ בצד שמאל על הקישור הישיר להודעה האחרונה.
הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי, כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם (תהלים כה, ה).
סמל אישי של המשתמש
כוכב-דוד

Re: הופסה, בעיה...

הודעהעל ידי מנהל האתר » 26 אפריל 2013, 20:22

יש לך במרכז את המספרים 1 ו-2 כמספר העמודים, ואתה יכול ללחוץ על 2 בשביל להגיע לעמוד השני.
בכלל, אני תמיד לוחץ על האייקון שליד המגיב האחרון כדי להגיע מיד להודעה האחרונה. כמו שהיה בפורום הקודם.
אוטוטו שבת אז אין לי זמן לעשות צילום מסך.
"יש בעולם שלושה סוגים של אנשים: כאלה שיודעים לספור וכאלה שלא"
סמל אישי של המשתמש
מנהל האתר
מנהל האתר

הודעהעל ידי כוכב-דוד » 27 אפריל 2013, 22:59

שבוע טוב.
בזכות העמודה השניה גיליתי ביום ו' את האייקון שליד המגיב האחרון. בפורום הישן היה נפתח אוטומטית במגיב האחרון.
הבעיה היתה שלקח לי זמן בכלל לגלות שגלשתי לעמודה שניה. נכנסתי שוב להודעה ולא ראיתי אותה, אז כתבתי שוב, וזה שוב נעלם. בסוף מצאתי את שתי ההודעות ומחקתי אחת. אני כבר למדתי, לכן השאלה היא רק אם גם גולשים נוספים עלולים להסתבך בזה.

עריכה:
רגע רגע, תפסתי מה חסר. מה שצריך זה שיהיה בסוף הדף הראשון - מיד לאחר ההודעה האחרונה, קישור בולט וברור המודיע שיש - המשך -.
הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי, כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם (תהלים כה, ה).
סמל אישי של המשתמש
כוכב-דוד

הודעהעל ידי מנהל האתר » 28 אפריל 2013, 02:45

זה קיים בצד שמאל למטה בסוף העמוד. לא בולט אומנם אבל קיים.
כנראה עניין של הרגל.
"יש בעולם שלושה סוגים של אנשים: כאלה שיודעים לספור וכאלה שלא"
סמל אישי של המשתמש
מנהל האתר
מנהל האתר

חזור אל משוב

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים